Vytvoření a zveřejnění inzerátu

Vytvoření inzerátu je velmi jednoduché, jelikož stačí kliknout v horní části stránky na odkaz v menu "Přidat inzerát". Následně se Vám otevře stránka s formulářem pro vložení nového inzerátu. Zde je pak nutné vyplnit políčka, která ostatní uživatelům nebo zájemcům poskytnou nezbytné informace o nabízeném nebo poptávaném zboží. Všechna povinná políčka jsou označena malou hvězdičkou. V případě chyby se vám zobrazí upozornění v červené barvě.

Neregistrovaní uživatelé musí také projít základní antispamovou kontrolou, jelikož se chceme vyhnout nevyžádanému a nevhodnému obsahu. Tato kontrola se skládá ze dvou kroků a je nakonci formuláře:

  1. Zodpovězení kontrolní otázky (Ta je velmi jednoduchá a návodná)
  2. Potvrdit, že nejste robot (kliknete do prázdného čtverečku)

Jakmile budete mít formulář vyplněný, doporučujeme ho ještě zkontrolovat. Po kontrole klikněte buď na tlačítko "Uložit" a to v případě, že nehodláte inzerát topovat.

Chcete-li inzerát současně se zveřejněním i topovat je nezbytné, abyste si vybrali jednu z variant propagace. Všechny varianty jsou v rozbalovacím políčku "Možnosti propagace". Máte-li jednu z variat vybranou, tak můžete kliknout na tlačítko "Objednat topování".

V této chvíli již bude inzerát zveřejněn pokud jste ho vkládali jako registrovaný uživatel a současně vám také přijde e-mailová zpráva s potvrzením o zveřejnění nového inzerátu.

Pro neregistrované uživatele (anonymní)

Pokud jste vkládali inzerát jako neregistrovaný, tedy anonymní uživatel je inzerát připravený ke zveřejnění po ověření vaší e-mailové adresy. Neregistrovaný uživatel totiž ještě musí projít procesem ověření své e-mailové adresy, aby se zabránilo zneužívání cizích adres. K ověření e-mailové adresy dojde prostřednictvím speciální e-mailové zprávy, kterou neregistrovaný uživatel obdrží. V této zprávě neregistrovaný uživatel klikne na ověřovací odkaz a tím dojde ke zveřejnění inzerátu a současně i potvrzení, že je majitelem dané e-mailové adresy.

Inzeráty, u kterých neregistrovaní uživatelé neprovedou ověření e-mailové adresy nebudou zveřejněny a po 2 hodinách budou smazány natrvalo.

Chápeme, že pro neregistrované uživatele může být nepříjemné jak antispamová kontrola tak i ověřovnání e-mailové adresy. Pokud chcete vkládat více inzerátů, doporučujeme provést registraci a těmto krokům se vyhnete. S registrací samozřemě získáte i plný přístup k mnoha dalším službám.